מקרר משרדי

סינון לפי מחיר
3990549

מותג
צבע
דירוג אנרגטי
נפח
שיטת הפשרה

יתרונות מקרר משרדי

מקרר משרדי הוא אחד המוצרים שעלו לתודעה בשנים האחרונות והיום הפך למוצר שנמכר כל השנה. מקרר משרדי יעיל לאחסון מוצרים בקירור במשרד, בחדר עבודה, ביחידת מגורים וגם במרפסת.
מקרר משרדי קטן מציע פתרון אולטימטיבי למי שלא דורש לאחסן מוצרים רבים בקירור או שיש בו החלפה מהירה של מוצרים הנמצאים בקירור.

מקרר משרדי מומלץ

כשאתם מחפשים מקרר משרדי מומלץ חפשו מקרר שנוח לניידות, קומפקטי ובעל  קירור איכותי. בדקו את אזורי הקירור והאם יש לו מרכזי ותא הקפאה ולעיתים גם אזור קירור נוסף בדלת המקרר. מקרר משרדי מומלץ הוא מקרר שייתן לכם את המענה על הצורך המשרדי היומיומי שלכם.

 

מקרר משרדי ללא מקפיא

היתרון הבולט במקרר משרדי ללא מקפיא הוא ששטח האחסון שלכם יהיה גדול יותר. אם אתם אנשי חגיגות משרדיות – יהיה לכם יותר מקום לקירור שתיה, אם אתם מביאים אוכל מהבית, הכי מומלץ שיהיה לכם יותר מקום קירור ופחות מקום להקפיא.  מקרר משרדי ללא מקפיא הוא הפתרון הטוב ביותר לכל משרד שהצורך שלו בהוצאת דברים מקירור הוא מהרגע להרגע ולא לטווח ארוך שדורש הפשרה.

 

מקרר משרדי דלת זכוכית

הטרנד היום בכל סוגי המקררים הוא דלתות זכוכית. מקרר משרדי עם דלתות זכוכית ייתן אווירה של בר ואשליה של נפח גדול יותר. המסגרת וצבעוניות של המוצרים בתוכו יהפכו אותו לסוג של רהיט עיצובי בכל משרד ובית ובמקביל ייתן תמיד אינדיקציה של מה יש במקרר המשרדי ומה חסר.

יש מעסיקים שבוחרים במקרר משרדי עם דלת זכוכית כפתרון לעובדים משועממים שבודקים כל שעה מה התחדש במקרר ויש מעסיקים שבוחרים בו כדי לאחסן את הבירות והשתייה ל HAPPY HOUR. היתרונות של מקרר משרדי עם דלת זכוכית נראים לעין ובהחלט עושים אווירה.

מחיר מקרר משרדי

מחיר מקרר משרדי נע בין מאות לאלפי שקלים. המחיר תלוי בנפח המקרר המשרדי, בעיצובו, במותג, בתכונותיו ובמותג. כשאתם הולכים לבחור מקרר משרדי קטן דעו לשאול אם יש מקרר משרדי דומה למה שרציתם של מותג נוסף ומה ההבדל ביניהם ואם תלכו לרכוש מקרר משרדי עם דלת זכוכית…. לכו על היפה והמתאים ביותר לאווירה במשרד שלכם.

 

אמנם צמד המילים “מקרר משרדי” מחבר אתכם ישר לעבודה במשרד סגור אבל אם תצאו מהקופסא תראו איך מקרר משרדי קטן הופך למוצר המתאים לחדר עבודה בבית, לגינה ומשדרג כל חלל לנוח יותר מבחינת גישה לפינוקים מקוררים.

מקרר משרדי אינו תחליף למקרר גדול יותר אלא תוספת שעונה על צרכים ממוקדים ולכן הוא הפך למוצר פופולארי כל כך.

ספק שבשנים הקרובות ככל שאנשים יעבדו יותר מהבית יהיה בהם יותר ויותר צורך.

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

[wc_errors]