מקררים

המבחר כל כך גדול והשאלה מובנת. יש כל כך הרבה סוגי מקררים, יש כל כך הרבה גדלים של מקררים ואיזה מקרר מומלץ? ואיזה פחות?. כל השאלות טובות ונכונות ואנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר על המוצר שישמש אתכם שנים רבות ולענות על השאלה החשובה, איך לבחור מקרר. עיינו במוצרים והמשיכו לקרוא.
סינון לפי מחיר
32700599

סינון לפי קטגוריות
מותג
צבע
דירוג אנרגטי
נפח
מספר בקבוקים
שיטת הפשרה
ייצור קרח

סוגי מקררים

סוגי מקררים הנפוצים ביותר הם:
מקרר מקפיא עליון, מקרר מקפיא תחתון, מקרר מקפיא תחתון 4 דלתות, מקרר מקפיא תחתון 5 דלתות וכשמם – כך הם בנויים. סוגי המקררים מותאמים למיקום המקרר ולמהות השימוש בו. בכל אחד מסוגי המקררים תמצאו דגמים שונים של מותגים שונים עם פונקציות בסיסיות ועליהן פונקציות נוספות כגון: בר מים, פיקוד שבת, יצרן קרח, התראות וכד’.

 

גדלים של מקררים

כשמדברים על גודל מקרר מדבר גם על מידותיו החיצוניות של המקרר וגם על נפח המקרר. מבחינת גובה, רוחב ועומק המקרר – עליכם לבדוק את מידות הנישה בו יישב המקרר ועל מידות אלה הוסיפו מרווח לאוורור כ – 15 ס”מ מאחור ועוד כ-4-5 ס”מ בצדדי המקרר (בהתאם להוראות היצרן) על מנת לאפשר הפעלה רציפה ותקינה.

מבחינת נפח – חשבו את הצריכה הביתית שלכם. האם אתם בדירה שכורה? גודל המקרר יכול להיות קטן וכך גם נפח המקרר. אתם משפחה עם לא מעט נפשות? בחרו נפח מקרר שיספיק להכניס לתוכו את מוצרי היום יום, הבישולים ויהיו בו את הפונקציות הנכונות לכם.

דרוג אנרגטי של מקררים

דרוג אנרגטי של המקרר נע בין דירוג  אנרגטי A שהוא הכי חסכוני, לדירוג אנרגטי G שהוא הכי פחות חסכוני. חשוב שתדעו שמקררים בעלי מדחס בטכנולוגית אינוורטר, צריכת חשמל שלהם תהייה נמוכה עד ל כ-30% והדירוג האנרגטי של המקרר תהייה טובה יותר. כך גם מקררים היברידיים בעלי בקרת טמפרטורה מדויקת. את הדירוג האנרגטי של המקרר תוכלו לראות בתווית המודבקת עליו.

כמה עולה מקרר

מחיר מקרר מורכב מכל תכונות הבסיס שלו: הנפח, הגודל, הפונקציות, המותג, הרעש, סוג המנוע וכד’. קחו בחשבון שמחיר מקררים היום יכול להגיע לאלפי שקלים אם אתם רוצים מקרר סופר משוכלל וסופר יפה. אבל… לא מעט מותגים מציעים תמיד מקררים במחיר סביר המתאימים לכל בית. בדקו מה התקציב שלכם עם סטייה למעלה, בדקו את גודל הנישה בו תמקמו את המקרר, דעו מה הצריכה היום יומית שלכם מהמקרר – וכל זה לפני שאתם בודקים כמה עולה מקרר.
משם תתקדמו לפונקציות שלו, למותג ולרמת האחריות.  מחיר מקרר  יכול להתחיל מ כ 1,300 ₪ ויכולה להגיע אף ל 20,000 ₪.

מקררים מומלצים

המקררים המומלצים הם אלה שמביאים איתם איכות עמידה לאורך שנים, כך שאנחנו ממליצים  לרכוש מקרר של מותג מוכר שמשווק ע”י יבואן רשמי. רכשו מקרר שיש לו אחריות ארוכה ומקיפה (שימו לב לאחריות על המקרר ואחריות על מנוע המקרר) ואם נותנים לכם את האפשרות להרחיב את האחריות – המלצה שלנו, עשו זאת לאחר בדיקה של מה היא כוללת. מקרר מומלץ הוא כזה שמוקף באמינות ושירות ועושה את עבודתו הטובה לאורך זמן.

מחיר מקררים

כאן תוכלו לראות את טווחי המחירים של מקררים ממקרר זול למקרר יקר, לפי מותגי מקררים ותוכלו לסנן לפי הצרכים שלכם.

מקרר מקפיא עליון – https://www.soferavi.co.il/shop/pc-636/price/

מקרר מקפיא תחתון – https://www.soferavi.co.il/shop/pc-692/price/

מקרר מקפיא תחתון 3 דלתות – https://www.soferavi.co.il/shop/pc-734/price/

מקרר מקפיא תחתון 4 דלתות – https://www.soferavi.co.il/shop/pc-690/price/

מקרר מקפיא תחתון 5 דלתות – https://www.soferavi.co.il/shop/pc-807/price/

 

זכרו שהמקרר הוא לב המטבח ואם אתם רוצים מקרר חדש בחרו מקרר מומלץ, שהקיבולת שלו מתאימה לכם לכמה שנים קדימה, שבנוי פנימית במקסימום לצרכים שלכם. אתם תופתעו מכמות סוגי המקררים שיש בשוק להציע, כך שאנחנו מציעים – בואו מוכנים כשאתם יודעים איך לבחור מקרר.

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

[wc_errors]