כיריים גז

סינון לפי מחיר
6888499

מותג
צבע
רוחב
סוג המשטח
כיפות מבערים
מבער טורבו
תושבות לסירים
ארץ ייצור
מספר להבות

כיריים גז – כל היתרונות

כיריים גז הם אמצעי הבישול הנפוץ והמרכזי במטבח הישראלי. היתרונות ברורים, ראשית כמעט בכל בית יש חיבור לגז, ניתן להיות בשליטה מלאה על גובה הלהבות ועל הליך הבישול והן יעילות ממש. תוכלו למצוא מגוון רחב של כיריים עם מבערים במגוון גדלים, סוגים ושילובים שיספקו היטב את מטרת הבישול שלכם.

כמה להבות אתם צריכים?

אתם יודעים כמה אתם מבשלים ואיך ההתנהלות שלכם במטבח. חשבו האם אתם צריכים יותר או פחות מ 4 להבות? האם אתם צריכים להבות גדולות? איפה חשוב לכם שתמוקם כל להבה לפי סדר הבישול שלכם? לשמחתנו לא חסרות אופציות לכיריים גז מומלצות ואנחנו בטוחים שתמצאו את הכיריים הנכונות ביותר עבורכם.
* כיריים גז 2 להבות – אם אתם גרים לבד והבישול שלכם בסיסי ביותר, אנחנו ממליצים שתרכשו כיריים גז 2 להבות על השיש. המבחר אינו רחב לכן בדקו טוב את צרכי הבישול שלכם.
* כיריים גז 3 להבות – לבישול קצת יותר מתקדם שמצריך 3 גדלי להבות שונים. יש דגמים פשוטים ממש ויש דגמים יוקרתיים לבחירתכם.
* כיריים גז 4 להבות – הכיריים הסטנדרטיות ביותר שנמכרות ועליהן נרחיב לכם את האפשרויות בהמשך הכתבה.
* כיריים גז 5 להבות– הכיריים המפנקות ביותר. כיריים גז 5 להבות מומלצות לכל מטבח פעיל.
* כיריים גז 6 להבות – אוהבים ממש לבשל מלא סירים באותו זמן? אלה הכיריים עבורכם. שימו לב שיש לכם משטח עבודה מתאים בגודלו.

כיריים גז על השיש

במידה ואתם צריכים כיריים גז על השיש, אתם חייבים לפני כל דבר אחר לבדוק את הגודל והמרחב שהכיריים אמורות להיכנס בו. קחו את מידות החיתוך ואת מידות השטח הפנוי שסביבו. מבחינת המידות, חשוב מאוד לוודא שהמידות הפנימיות והחיצוניות של הכיריים תואמות למידות השיש ולא לעבור אותן.
בטיחות בכיריים גז בתוך השיש היא חשובה לא פחות. התקן הישראלי מחייב חיישן בטיחות שתפקידו להפסיק את זרימת הגז במקרה שהלהבה נכבית. דאגו שיש חיישן כזה בדגם שתבחרו.
שימו לב: מידות פנימיות של כיריים גז סטנדרטיות הן כ-49 ס”מ עומק ו-56 ס”מ רוחב לכיריים עם 4-5 להבות.

כיריים גז זכוכית

כיריים גז זכוכית מביאות את טופ העיצוב למקום חדשני, אסתטי ומרשים בכל מטבח.
הן מביאות איתן 2 יתרונות ברורים: גם בישול על גז וגם משטח איכותי, אסתטי וקל לניקיון. מבט אחד על אזור הכיריים מציג נראות מבריקה והסטייל מתאים למגוון רחב של סגנונות עיצוב מטבחים ונותנות טאצ’ של מודרניזציה עכשווית.
הכיריים הנמכרות ביותר בקטגוריית כיריים גז זכוכית הן כיריים גז 4 להבות זכוכית וכיריים גז 5 להבות זכוכית.
קחו בחשבון שנכון שהמילה “זכוכית” נשמעת לכם שברירית ועדינה, אך מדובר על זכוכית מחוסמת עמידה בפני חום גבוה.
מומלץ לוודא שתקנו כיריים שיהיה לכם נוח לתפעל וגם לנקות. ישנם ארבעה סוגי משטחים: אמאייל, נירוסטה, קריסטל וזכוכית קרמית. שני סוג משטחי הכיריים הנמכרים יותר הם כיריים גז אמאייל וכיריים גז נירוסטה. משטחי אמאייל וזכוכית קרמית הם נוחים יותר לניקיון, בעוד משטח נירוסטה הוא קשה יותר לניקיון.

התקנת כיריים גז

שימו לב – חוק התקנת כיריים גז מחייב את ההזמנה של טכנאי גז מוסמך להתקנת הכיריים.
וודאו שהטכנאי מורשה לפי תקן הבטיחות בישראל, ובקשו לקבל לפני בואו צילום תעודת הטכנאי שלו. היא נראית בדומה לרישיון נהיגה ויש עליה מספר רישיון עבודה.
השלב הראשון של התקנת כיריים גז על שיש הוא בדיקה האם יש נקודת גז במיקום בו אתם רוצים להתקין את הכיריים. במידה ואין – יש מצב סביר שניתן להתקין בביקור טכנאי אחד גם נקודת גז וגם את הכיריים שרכשתם.
חשוב לא פחות לתשומת ליבכם: ע”פ חוק כיריים גז, במידה ויש ארון המותקן מעל הכיריים, טכנאי הגז חייב להתקין את הכיריים עם רווח של לפחות 65 ס”מ מהארון.
התקנת כיריים גז מורכבת מכמה שלבים: בשלב הראשון, הטכנאי בודק דליפות במערכת הגז ע”י מד לחץ. בשלב השני, מחברים את צינור הגומי ומחזקים אותו. בשלב השלישי מניחים את הכיריים במקומן ובודקים שהכל תקין.

ניקיון כיריים גז על השיש

ההמלצה שלנו ושל היבואנים הרשמיים לניקוי כיריים גז היא בצורה חד משמעית – אל תשתמשו בחומרי ניקוי מבוססי חומצה! הם הורסים את הציפוי ופוגעים בראשי המבערים ודעו שאין אחריות נזק למשטח או לראשי המבערים בגלל שבחרתם חומר ניקוי שגוי. השתמשו במטלית ובמים עם סבון לניקוי ושמרו על הכיריים שלכם מנזקי חומצה.
דבר נוסף חשוב – המתינו שהכיריים יהיו קרות לגמרי. כך תמנעו מכוויות. פרקו את כלל חלקי הכיריים ונקו כל חלק בנפרד.

מחירי כיריים גז

כיריים גז נעות בין מאות בודדות של שקלים לאלפי שקלים. הכל תלוי באיכות ובגודל המתאים לכם. באתר שלנו תמצאו מבחר כיריים גז במחירים מעולים, מהמותגים המובילים והנחשבים ביותר של היבואנים הרשמיים.

מוכנים לבחור כיריים גז חדשות? באתר שלנו תמצאו מגוון גדול של כיריים גז עם 2,3,4,5 ו 6 להבות! צרו איתנו קשר ונשמח להתאים לכם את הכיריים שבדיוק מתאימות לצרכים שלכם.

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

[wc_errors]