אודות

עסק משפחתי
הסניף הראשון שלנו נפתח אי-שם בשנות החמישים על ידי משה סופר, אביו של אבי, ומאז הנהלת הרשת נשארה במשפחה. אבי, שקיבל לידיו את ניהול החנות, השריש את ערך המשפחתיות בכל סניף שנפתח במרוצת השנים.
כל המוצרים במחירים הכי זולים
אנו מאמינים בהנחת יסוד פשוטה: כשאתם מרוויחים אנחנו מרוויחים. המוצרים שנמכרים אצלנו נמכרים במחירים הכי זולים תוך כדי הבנה שהרווח החשוב ביותר שלנו הוא- אתם כלקוחות. אצלנו באתר תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מוצרים, מהמותגים המובילים בארץ ובעולם.
שירות ומקצועיות
אנשי המכירות שלנו ילוו אתכם מרגע המכירה ועד לרגע בו המוצר פועל בביתכם. אנו ב’אבי סופר’ עובדים מול לקוחותינו בקשר ישיר בין איש המכירות ללקוח, כך שתמיד ישנה אוזן קשבת וכתובת לפנות אליה. האתר שלנו נבנה בקפידה תוך התחשבות בנוחותכם המירבית, ומאחוריו עומד צוות מיומן אשר נועד לתת לכם מענה לכל שאלה/בעיה. בין אם באתר או באחד הסניפים, אצלנו תקבלו את כל המידע הרלוונטי לגבי המוצר שאתם מבקשים לקנות.
ללא אינטרסים
להבדיל מרשתות מתחרות, ‘אבי סופר’ הינה רשת פרטית שלא בבעלות תאגיד גדול. אנו לא מנסים לקדם את “מוצר הבית” ואנו לא יבואנים של אף מוצר חשמלי, מה שמאפשר לכם כלקוחותינו לבחור את המוצר המתאים לכם בצורה האובייקטיבית ביותר ללא שום אינטרס מצד אנשי המכירות.
צור קשר

בכל עניין, שירות הלקוחות שלנו זמין עבורך בטלפון 076-5994629

זמני פעילות שירות הלקוחות: א׳-ה׳ בין השעות 09:00 עד 16:00

כתובתנו היא דרך אלנבי 113 תל אביב

אם יש לך העדפה לפנייה במייל או שברצונך לפנות אלינו מעבר לשעות
המצוינות מעלה, ניתן לעשות זאת בכתובת info@soferavi.co.il

וואצאפ 0507270505

ביטול עסקה

נא למלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

[wc_errors]